aktualizováno: 22.01.2024 19:33:41

                  Srdečně Vás vítáme na stránkách Ohňostroje Ondrák

Připojení palníku k Interiérové fontáně

 

CZIN.eu     

  Free SEO Tools  

Katalog firem Katalog firem - Firmy Prostějov

Katalog firem - Firmy Prostějov

 

 

Připojení el. palníku k interiérové

fontáně

 

 

Zde si ukážeme, jak nejlépe připojit elektrický palník interiérové fontáně, aby došlo k jejímu zapálení.

Připomínám, že následující návod na propojení kompaktů má jen informativní charakter. Pokud se do takové činnosti pustíte, je to na Vaše vlastní nebezpečí a tyto stránky neberou na sebe žádnou odpovědnost při jakémkoliv zranění, nebo materiální škodě.

 

Co vše budeme k tomuto počinu potřebovat? Tak, jak je znázorněno na Příprava materiálu

přiloženém obrázku. Zleva. Transparentní lepící páska, elektrický mžikový palník, komunikačná trubice, drát, Interiérová fontána.

 

 

 

 

 

Kontrola směru výmetu fontány Než se do něčeho pustíme, tak si musíme zkontrolovat směr výmetu fontány. Tak jak je patrné z obrázku, tak na tělě fontány je etiketa s šipkou ve směru výmetu. Fontánu si také můžete objednat na našem eshopu zde.

 

 

 

 

 

vyhloubení otvoru do fontányNásleduje vyhloubení otvotu ve fontáně. Po určení, kde se nachází efektová část fontány se můžeme pustit do dalšího úkonu. Uchopíme připravený drát, popřípadě dřevěnou špejli a zatlačíme cca do hloubky 1 cm. Jde to celkem snadno.

 

 

 

 

samostatná stopinaTeď si připravíme samostatnou stopinu. Vezmeme si komunikační trubici, naměříme cca 2-3cm a ustřihneme. Vytáhneme černou stopinu. Většina komunikačních trubic má v sobě 5 pramenů stopin. Možnost nákupu na našel eshopu zde.

 

 

 

 

 

Zasunutí stopinyVytáhneme z fontány předmět, kterým jsme vyhloubili dírku. Tím nám vznikl prostor, kam zasuneme 1-2 ks připravené stopiny.

 

 

 

 

 

 

odstranění krytky el. palníkuPříprava palníku. Aby došlo k zapálení, tak musí bý sejmutá krytka. Kdo má palník bez krytky, tak může tuto část přeskočit, protože už je připraven na další úkon. Možnost nákupu na našel eshopu zde.

 

 

 

 

 

 

Přiložený palníkJdeme pomalu do finále. Připravený palník přiložíme ke stopině. Názorně ukázáno na obrázku.

 

 

 

 

 

 

Přelepení transparentní páskouPo přelepení průhlednou lepící páskou máme hotovo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Copyrigt © Ohňostroje Ondrák, 2011-2016