aktualizováno: 22.01.2024 19:33:41

                  Srdečně Vás vítáme na stránkách Ohňostroje Ondrák

Výroba ohnivého nápisu

 

CZIN.eu     

  Free SEO Tools  

Katalog firem Katalog firem - Firmy Prostějov

Katalog firem - Firmy Prostějov

 

Vytvoření ohnivého nápisu

 

 Následující návod Vám znázorní, jak si pro každou výjmečnou událost připravit ohnivý nápis či logo. My zde budeme připravovat číslici 60 a barva svíček bude Modrá.

 

Připomínám, že následující návod na propojení kompaktů má jen informativní charakter. Pokud se do takové činnosti pustíte, je to na Vaše vlastní nebezpečí a tyto stránky neberou na sebe žádnou odpovědnost při jakémkoliv zranění, nebo materiální škodě.

 

Nápisové svíčkyV první řadě budeme potřebovat nápisové svíčky. Jak jsem psal v úvodu, my budeme chtít udělat modrý nápis. Takže si vybereme ty s nápisem BLUE. obal je vždy červený, tak že podle toho se řídit nedá. Jinak si tyto svíčky můžete objednat na našem eshopu

 

 

 

 

 

Pyrolepa - bleskoviceDalší výrobek, který je zapořebí ke zhotovení nápisu je bleskovice, nebo pod jiným názvem pyrolepa. Ta slouží k propojení jednotlivých svíček. Také je možné zakoupit v Našem eshopu.

 

 

 

 

 

 

 

Příprava motivu Jde se vyrábět. Pro tyto příležitosti používáme desku o rozměrech 100x80cm. Na černé pozadí si tužkou namalujeme motiv, co budeme chtít zobrazit. Na ukotvení svíček použijeme 60-ky hřebíky se skleplou hlavičkou. Postupným přibíjením, takto upravených hřebíků v rozestupech 8 - 12cm, vytvoříme požadovaný obrazec.

 

 

 

 

Přichycení svíčekNásleduje přichycení svíček k hřebíkům pomocí elektrikářské izolační pásky.

 

 

 

 

 

 

Otvor pro stopinuNásleduje vyhloubení otvoru ve svíčce pro vložení kousku stopiny pro lepší zapálení.

 

 

 

 

 

 

Vložené kousky stopiny

 

 

 

 

 

 

 

Propujení pyrolepouPropojení všech nápisových svíček pyrolepou.

 

 

 

 

 

 

 

Připravené čísloA takhle by měl vypadat výsledek Vašeho snažení. Pro zapálení se do obrazce vkládá buď zelená zápalnice a nebo elektrický palník. Také možnost zakoupení v našem eshopu.

 

 

 

 

 

A takhle to vypadá, když je nápis zapálen.

 

 

 


 Copyrigt © Ohňostroje Ondrák, 2011-2016